Connect with us

Ne arıyorsun?

Argonotlar

Duyurular

Argonotlar yeni sanat yazarlarını ve kültür muhabirlerini arıyor!

2023 yılı boyunca toplamda 25 telifli içerik üretilecek proje için tüm şehirlerden yazarları katkıları için davet ediyoruz.

Çevrimiçi sanat yayını Argonotlar olarak “Sanat Haberciliğini ve Eleştirisini Yerelden Geliştirmek” başlıklı projemiz kapsamında yerel sanat topluluklarına dair eleştiri yazmak ve söyleşiler hazırlamak isteyen sanat yazarlarına ve kültür muhabirlerine alan açıyoruz.

2023 yılı boyunca toplamda 25 telifli içerik üretilecek proje için tüm şehirlerden yazarları katkıları için davet ediyoruz. Başvuru formuna bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bizimle çalışmak isteyen yazarları 5 Ocak 2023 tarihinde, 19.00-20.30 arasında gerçekleştirilecek çevrimiçi editoryal bilgilendirme toplantısına bekliyoruz.

Argonotlar’ın “Sanat Haberciliğini ve Eleştirisini Yerelden Geliştirmek”, bir Avrupa Birliği projesi olan CultureCIVIC Kültür Sanat Destek Programı tarafından finanse edilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Duyurular

WOW - Dünya Kadınlar Festivali İstanbul'un üçüncü edisyonuna davetlisiniz!

Eleştiri

Hara, ilk grup sergisinde Sena Başöz, İnci Furni, Ekin Kano, İrem Nalça ve Cansu Yıldıran'ın "güvenli alan" fikrinden hareketle ürettikleri eserlerini bir araya getiriyor.

Kütüphane

Selçuk Demirel'in Bir Ağacın Altında kitabının sunuş metni Argonotlar Kütüphanesinde.

Söyleşi

2018’den bu yana genç sanatçıların üretim süreçlerini desteklemek amacıyla ALİKEV tarafından oluşturulan Genç Sanatçı Fonu dönem sonu sergisini “Tanıklık” temasıyla hayata geçirdi.