Connect with us

Ne arıyorsun?

Argonotlar

Eleştiri

Vortic’in en yeni girişimlerinden biri yirmiye aşkın üyesi olan galeri ağı OUT Collective'in çevrimiçi sergileri Eylül ve Aralık ayları boyunca görülebilecek.

Eleştiri

Victoria Miro, Zilberman Gallery ve Central Galeria seçkisi üzerinden Kit Edwards dijital sergide yer alan işlere detaylı bir bakış sunuyor.

Eleştiri

Türkiye, ABD ve Latin Amerikalı üç sanatçı… Londra merkezli OUT Collective’in dijital projesinin bir parçası olurken Furkan Öztekin sanatçıların işlerine yakından bakıyor.

Eleştiri

Ana akımda ya AIDS krizi bağlamında ya da Minimalist sanatın estetik dertlerini çarpıtması üzerinden konuşulan Félix González-Torres'in işlerine Marksist bir bakış.

Eleştiri

Queer, çaprazlıkları ya da zıtlıkları olduğu kadar tuhaf, beklenmedik benzerlikleri de kucaklar ve bunlardaki çapraz içeriğin altını çizer. Çoğunlukla da bu zıtlıkların ya da...

Kütüphane

“Dikkat Aile Var!” temasıyla 2010'da gerçekleştirilen İstanbul LGBTT Onur Haftası etkinliği kapsamında düzenlenen “Zeki Müren’i seviniz!” başlıklı panelden Erden Kosova'nın sunum metni Argonotlar Kütüphanesi'nde.

Daha fazla içerik