Connect with us

Ne arıyorsun?

Argonotlar

Kütüphane

Burcu Erden'in 2019'da Art On İstanbul'da gerçekleşen solo sergisi için İbrahim Cansızoğlu'nun kaleme aldığı katalog yazısı Argonotlar Kütüphanesi'nde.

Kütüphane

Figüratif sanatımızın öncü isimlerinden Neş'e Erdok 81 yaşında! Kültigin Kağan Akbulut’un 2018'de Artam dergisi için yaptığı röportaj Argonotlar Kütüphanesi’nde.

Kütüphane

Hayali bir varlık olarak modern ulus-devlet, varlığını kanıtlamak ve sürdürebilmek amacıyla güçlü bir kültürel kurmacalar aygıtına dayanır.

Kütüphane

Trumpların Beyaz Saray macerasıyla söze başlayan Ruth Holliday ve Tracey Potts kitsch'e günümüz kültürel siyaseti ve zevk üzerinden bakıyor.

Kütüphane

Şafak Şule Kemancı'nın 17 Haziran - 1 Ağustos 2021 tarihleri arasında Depo'da gerçekleşecek ilk kişisel sergisi için Seçil Epik'in kaleme aldığı metin Argonotlar Kütüphanesi'nde.

Kütüphane

Ali Kayaalp’in Alev Ebüzziya Siesbye’nin Tekerrür sergisine eşlik eden kitap için kaleme aldığı metin Argonotlar Kütüphanesi’nde.

Kütüphane

“Dikkat Aile Var!” temasıyla 2010'da gerçekleştirilen İstanbul LGBTT Onur Haftası etkinliği kapsamında düzenlenen “Zeki Müren’i seviniz!” başlıklı panelden Erden Kosova'nın sunum metni Argonotlar Kütüphanesi'nde.

Daha fazla içerik