Connect with us

Ne arıyorsun?

Argonotlar

17. İstanbul Bienali

İstanbul Bienali bulmacası

Bu yıl 17’nci kez düzenlenen İstanbul Bienali’ni ne kadar tanıyorsunuz? Kendini test etmek isteyen bienal meraklılarını bulmacamızı çözmeye davet ediyoruz.

17. İstanbul Bienali için geri sayım devam ediyor. Pandemi dolayısıyla bir yıl ertelenen bienal Ute Meta Bauer, Amar Kanwar, Devid Teh’in küratörlüğünde 17 Eylül-20 Kasım 2022 tarihleri arasında izleyicisiyle buluşuyor.

Alışık olduğumuz İstanbul Bienallerinden farklı olarak 17. İstanbul Bienali, kendini bir tema veya başlıkla sınırlandırmak yerine dönüşüm ve yeniden yaratım süreçlerine odaklanıyor.

Sizleri geçmiş yıllardan bilgilerimizi test etmek ve tazelemek için Argonotlar 17. İstanbul Bienali bulmacasını çözmeye davet ediyoruz.

Abonelik alındı!

Bülten aboneliğinizi onaylamak için lütfen e-postanızı kontrol edin.

İlginizi Çekebilir

Söyleşi

"İz ve İletişim" temasıyla gerçekleşen BASE 2022'den 11 sanatçıyı daha yakından tanıyoruz. 76 sanatçının 83 eserinin yer aldığı seçkiyi 2 Ekim'e kadar görebilirsiniz.

Gündem

İstanbul'da yeni sezon Bienalin de etkisiyle hızlı başladı. Galerilerde yer alan birbirinden ilgi çekici sergilerden öne çıkanları sizin için derledik.

Söyleşi

Video sanatçısı ve Şokopop’un yaratıcısı Ekim Acun'un ilk kişisel sergisi 70'lerin erotik filmlerine odaklanıyor. Pâme’den Taylan Aygun ve Ekim Acun’la “Erotik Şok”u konuştuk.

Duyurular

Yazarlarımızın telif ücretlerini karşılamak için başlattığımız Argonotlar Telif Kumbarası kampanyamızı okurlarımıza sunarız.