Connect with us

Ne arıyorsun?

Argonotlar

17. İstanbul Bienali

İstanbul Bienali bulmacası

Bu yıl 17’nci kez düzenlenen İstanbul Bienali’ni ne kadar tanıyorsunuz? Kendini test etmek isteyen bienal meraklılarını bulmacamızı çözmeye davet ediyoruz.

17. İstanbul Bienali için geri sayım devam ediyor. Pandemi dolayısıyla bir yıl ertelenen bienal Ute Meta Bauer, Amar Kanwar, Devid Teh’in küratörlüğünde 17 Eylül-20 Kasım 2022 tarihleri arasında izleyicisiyle buluşuyor.

Alışık olduğumuz İstanbul Bienallerinden farklı olarak 17. İstanbul Bienali, kendini bir tema veya başlıkla sınırlandırmak yerine dönüşüm ve yeniden yaratım süreçlerine odaklanıyor.

Sizleri geçmiş yıllardan bilgilerimizi test etmek ve tazelemek için Argonotlar 17. İstanbul Bienali bulmacasını çözmeye davet ediyoruz.

Abonelik alındı!

Bülten aboneliğinizi onaylamak için lütfen e-postanızı kontrol edin.

İlginizi Çekebilir

Eleştiri

GalataPerform’un 2012’den beri düzenlediği Yeni Metin Festivali 11. kez 26 Kasım-11 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti. Festivalin bu yılki teması korkuydu. Korku, ama ne korkusu?

Eleştiri

İstanbul merkezli sanatçı topluluğu Yoğunluk'un mekâna özgü yerleştirmesi “Arayüz” 28 Ocak tarihine kadar Bilsart’ta deneyimlenebilir.

Kütüphane

Eda Berkmen'in Nil Yalter: Kayıt Dışı kitabında yer alan metni sanatçının 85. doğum gününe özel Argonotlar Kütüphanesinde.

Kütüphane

Gülçin Aksoy'un Merdiven Art Space'te gerçekleşen Şefkat Nişanı sergisinin küratör metni Argonotlar Kütüphanesinde.