Connect with us

Ne arıyorsun?

Argonotlar

17. İstanbul Bienali

İstanbul Bienali bulmacası

Bu yıl 17’nci kez düzenlenen İstanbul Bienali’ni ne kadar tanıyorsunuz? Kendini test etmek isteyen bienal meraklılarını bulmacamızı çözmeye davet ediyoruz.

17. İstanbul Bienali için geri sayım devam ediyor. Pandemi dolayısıyla bir yıl ertelenen bienal Ute Meta Bauer, Amar Kanwar, Devid Teh’in küratörlüğünde 17 Eylül-20 Kasım 2022 tarihleri arasında izleyicisiyle buluşuyor.

Alışık olduğumuz İstanbul Bienallerinden farklı olarak 17. İstanbul Bienali, kendini bir tema veya başlıkla sınırlandırmak yerine dönüşüm ve yeniden yaratım süreçlerine odaklanıyor.

Sizleri geçmiş yıllardan bilgilerimizi test etmek ve tazelemek için Argonotlar 17. İstanbul Bienali bulmacasını çözmeye davet ediyoruz.

İlginizi Çekebilir

Duyurular

WOW - Dünya Kadınlar Festivali İstanbul'un üçüncü edisyonuna davetlisiniz!

Eleştiri

Hara, ilk grup sergisinde Sena Başöz, İnci Furni, Ekin Kano, İrem Nalça ve Cansu Yıldıran'ın "güvenli alan" fikrinden hareketle ürettikleri eserlerini bir araya getiriyor.

Kütüphane

Selçuk Demirel'in Bir Ağacın Altında kitabının sunuş metni Argonotlar Kütüphanesinde.

Söyleşi

2018’den bu yana genç sanatçıların üretim süreçlerini desteklemek amacıyla ALİKEV tarafından oluşturulan Genç Sanatçı Fonu dönem sonu sergisini “Tanıklık” temasıyla hayata geçirdi.